Fabulos. Caciuc o dă în judecată pe Anamaria Prodan dar nenorocirile vin lanț după ce și-a dorit sa fie vedetă

Fabulos. Caciuc o dă în judecată pe Anamaria Prodan dar nenorocirile vin lanț după ce și-a dorit sa fie vedetă
Iubita lui Laurențiu Reghecampf, Corina Caciuc, o dă în judecată pe Anamaria Prodan, dar trecutul ei nu poate fi șters cu buretele
Iubita lui Laurențiu Reghecampf, Corina Caciuc, o dă în judecată pe Anamaria Prodan, dar trecutul ei nu poate fi șters cu buretele.
Strictsecret.ro a publicat dovezi incredibile potrivit cărora Corina Caciuc, iubita lui Laurențiu Reghecampf, ar fi fost prostituată în cluburile de profil ale Europei.
Potrivit sursei citate, Corina Caciuc era „membru” al clubului privat Blu Angels, din Italia, regiunea Rovigo, localitatea Occhiobello. strictsecret.ro mai scrie că acesta era un acoperământ pentru prostituție, pentru că, pe față, se dădea drept club de swingeri. În mod normal, în cluburile de swingeri nu sunt permise prostituate. În plus, sursa amintită susține că iubita lui Corina Caciuc fura de prin portofele de la colege.
Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf au ajuns la divorț după 15 ani de relație. Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf s-au căsătorit în vara anului 2008 și au împreună un copil, Laurențiu Reghecampf junior, în vârstă de 13 ani.
sursa foto: strictsecret.ro
sursa foto: strictsecret.ro
Citește și:
- 20:32 - Gabriela Ruse, calificare spectaculoasă în sferturi la Linz! Când joacă Sorana Cîrstea pentru un loc în top 8
- 19:43 - Atac fără precedent: lideri israelieni îl acuză pe Trump că „a fugit” din conflict
- 19:02 - Tragedie în Craiova: o fetiță de 4 ani a murit după ce i s-a făcut rău într-o mașină, în parcarea unui mall
- 18:25 - Urmărire ca-n filme în Gorj: copil de 14 ani la volan, încurajat de tată să fugă de poliție
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Valcea și pe Google News











