Actualitate· 1 min citire

Muzică la început de toamnă, la Filarmonica din Râmnic

Muzică la început de toamnă, la Filarmonica din Râmnic

Muzică la început de toamnă, la Filarmonica din Râmnic

Scris de Mihai Mihaela Publicat: 8 sept. 2020, 15:32

Evenimentul va avea loc luni, 14 septembrie

Concert organizat de filarmonica "Ion Dumitrescu" din Râmnicu Vâlcea, la complexul "Arenele Traian".

Evenimentul va avea loc luni, 14 septembrie.

Sub genericul „Serenadele Toamnei”, concertul va începe de la ora 19.00, anunță managerul instituției, Petruț Constantinescu.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Valcea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate