PODCASTURILE REALITATEA ”CEVA-N PLUS”: DE CE ȘI PSIHOLOGII AU NEVOIE DE TERAPIE

PODCASTURILE REALITATEA ”CEVA-N PLUS”: DE CE ȘI PSIHOLOGII AU NEVOIE DE TERAPIE
Psihoterapeutul Alexandru Bușilă vorbește deschis despre importanța terapiei chiar și pentru specialiștii din domeniu.
Într-un nou episod al podcastului „Ceva-n PLUS”, difuzat în premieră la Realitatea PLUS, psihoterapeutul Alexandru Bușilă vorbește deschis despre importanța terapiei chiar și pentru specialiștii din domeniu.
„Eu aș da o lege; dacă ești psihoterapeut, psiholog clinician, profesor, n-ai cum să nu te duci la psihoterapie. Nu există! Pentru că, la un moment dat, tu vei claca!”, afirmă Bușilă, subliniind necesitatea echilibrului emoțional pentru cei care lucrează cu oameni.
Episodul integral al podcastului poate fi urmărit pe realitatea.net.
Citește și:
- 21:24 - Mircea Lucescu, condus pe ultimul drum vineri: unde va fi înmormântat și la ce oră au loc onorurile militare
- 19:27 - Mesaj de la Washington: Trump cere statelor NATO să acționeze rapid în criza din Golf
- 18:41 - Istvan Kovacs merge la Campionatul Mondial din 2026! Trei arbitri români, confirmați oficial pentru turneul final din America
- 17:33 - Scenariu coordonat? SUA au validat apelul Pakistanului pentru armistițiu cu Iranul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Valcea și pe Google News











