Advertising
30 de sancțiuni pentru șoferii vâlceni
28 feb. 2019, 20:54

1F04E6DE-0D54-46D7-9B5E-F31B5C91F8B9
Articol scris de Scris de Mihai Mihaela
Sancțiuni de peste 11.000 de lei, aplicate șoferilor vâlceni în urma unei acțiuni a Polițiștilor serviciului rutier din Râmnicu Vâlcea.
72 de autovehicule au fost oprite în trafic pentru control.În urma verificărilor au fost aplicate 30 de sancțiuni contravenționale de peste 11.000 de lei.Au fost reținute două certificate de înmatriculare și două permise de conducere.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:58 - Sindicatul Europol acuză Poliția Română că a încălcat legea prin numiri succesive la conducerea Direcției de Ordine Publică
- 18:41 - Cristian Rizea: Declarații despre presupuse presiuni după intervenția din Parlamentul European
- 17:26 - Prima reacție a ministrului Culturii, după ce a fost înregistrat înjurând interesul național: ”Cineva dorește să mă discrediteze”-VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Valcea și pe Google News













