Cine este ministrul Zero? Culisele statului paralel, ora 18:00
23 apr. 2021, 14:19
Actualizat: 23 apr. 2021, 14:19

Cine este ministrul Zero? Culisele statului paralel, ora 18:00
Articol scris de Scris de Realitatea de Valcea
Culisele statului paralel
Până acum ceva timp, 80 de miliarde de euro se prăvăleau peste România. Apoi, suma a mai scăzut, dar tot bine era.
Românii vedeau cum cresc autostrăzile, cum se ridică spitalele și cum noile sisteme de irigații, făcute pe bani europeni, aduceau prosperitate fermierilor români.
Numai că un ministru USR a reușit cu succes să facă un mare nimic. Cine este Ministrul Zero? Aflați în această seară la Culisele statului paralel, cu Anca Alexandrescu.
Citește și:
- 16:03 - Donald Trump lansează un ultimatum pentru NATO privind redeschiderea Strâmtorii Ormuz „în câteva zile”
- 15:58 - Nicușor Dan și omologul său polonez, Karol Nawrocki, vor coprezida Summitul B9 la Palatul Cotroceni
- 15:04 - Românii întorc spatele sistemului: prăbușire istorică a încrederii în stat și partenerii externi
- 12:37 - Crin Antonescu, despre eventuala candidatură a lui Bolojan la președinție: „Dacă sistemul a vrut să pună pe cineva, a pus”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Valcea și pe Google News










