Advertising
Încă un cadru medical a murit după ce a ieșit din tura de noapte. Este al treile deces in interval de o lună, familia acuză o tentativă de mușamalizare

Încă un cadru medical a murit după ce a ieșit din tura de noapte. Este al treile deces in interval de o lună, familia acuză o tentativă de mușamalizare
Scris de Realitatea de Valcea Publicat: 22 nov. 2025, 16:09
Un nou deces în sistemul medical ridică semne de întrebare
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 18:27Tribunalul București a decis: Primarul Ciprian Ciucu rămâne sub control judiciar
- 17:23Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
- 15:52ANM: Cod galben de caniculă în aproape toată țara. Temperaturile vor ajunge până la 35 de grade - HARTA
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Valcea și pe Google News

























