Advertising
Inter Milano a ratat calificarea în optimile Liga Campionilor, fiind învinsă și acasă de Bodo/Glimt

Inter Milano, invinsă de Bodo/Glimt
Scris de Realitatea de Valcea Publicat: 25 feb. 2026, 09:39
Echipa norvegiană Bodo/Glimt a învins marţi seara, în deplasare, scor 2-1, formaţia italiană Inter Milano, antrenată de Cristian Chivu, în manşa a doua a returului play-off-ului Ligii Campionilor.
Citește și
- 14:21La 39 de ani, Messi vorbește despre retragerea de la Mondiale: „E mai mult decât suficient”
- 14:02Kader Keita, acuzat de ucidere din culpă și părăsirea locului accidentului. Fotbalistul a fost trimis în judecată
- 10:39Moment istoric la Cupa Mondială! Trump și Infantino vor înmâna împreună trofeul câștigătoarei
- 10:21Denis Drăguș, tot mai aproape de FCSB! Familia îl îndeamnă să accepte oferta lui Gigi Becali
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Valcea și pe Google News
























