Advertising
Facturarea electronică va fi obligatorie în România pentru toate tranzacţiile între firme, din 2024 - Anunțul ministrului Boloș

Facturarea electronică va fi obligatorie în România pentru toate tranzacţiile între firme, din 2024 - Anunțul ministrului Boloș
Scris de Realitatea de Valcea Publicat: 28 iul. 2023, 09:44
Facturarea electronică va fi obligatorie în România pentru toate tranzacţiile între firme începând de la 1 ianuarie 2024, potrivit ministrului Marcel Boloș.
Citește și
- 11:04Autostrada A0 Nord ar putea fi gata cu șase luni mai devreme. Lotul 1 a depășit 63% execuție
- 08:40Prețul carburanților ar putea crește de la 1 iulie. Benzina și motorina riscă să se apropie de 10 lei pe litru
- 08:40ȘOC pe piața tech! Apple scumpește MacBook și iPad după explozia costurilor la memorii: „Nu am mai văzut niciodată așa ceva”
- 08:03Pensionarii care ar putea primi mai mulți bani din 2027. Pragul CASS ar urma să fie schimbat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Valcea și pe Google News

























