Advertising
Incendiu devastator la Timișoara. O femeie de 72 de ani și-a pierdut viața după ce a încercat să fugă din calea flăcărilor

pompieri
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 21 mai 2026, 09:11
O femeie în vârstă de 72 de ani din Timișoara a murit în urma unui incendiu puternic care i-a cuprins locuința. Pentru a scăpa din casa cuprinsă de flăcări, aceasta a încercat să se salveze coborând de la mansardă, însă a suferit răni grave.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:12Șoferii, surprinși de un nou indicator rutier. Ce avertisment transmite și cum trebuie reacționat
- 08:04Un avion privat s‑a prăbușit pe o autostradă din Texas: un mort, cinci supraviețuitori și scene dramatice de salvare VIDEO
- 15:53Arestări după bătaia dintre clanurile Ștoacă și Toboșaru. Conflictul a continuat și la poliție
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Valcea și pe Google News

























