Advertising
MAPN: DOI MILITARI AU FOST RĂNIȚI ÎNTR-UN POLIGON DIN BISTRIȚA-NĂSĂUD

MAPN: DOI MILITARI AU FOST RĂNIȚI ÎNTR-UN POLIGON DIN BISTRIȚA-NĂSĂUD
Scris de Realitatea de Valcea Publicat: 19 mar. 2025, 15:47
Militarii participau la un exercițiu de distrugere de muniție
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Valcea și pe Google News


























