Advertising
Angajații din Sănătate ies din nou în stradă! Protest în fața Ministerului Muncii

Angajații din Sănătate ies din nou în stradă! Protest în fața Ministerului Muncii
Scris de Realitatea de Valcea Publicat: 1 feb. 2024, 08:21
Sute de angajați din sistemul de sănătate vor picheta, astăzi, sediul Ministerului Muncii
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Valcea și pe Google News


























